Категорії
Новини

Стань спонсором команди Formula D

Микола Константинов закликає всіх фанатів дрифтингу підтримати його команду в новому сезоні. Для ознайомлення зі спонсорською пропозицією команди NK Racing читайте цей пост далі.

Як ми знаємо, будь-який пілот, який бере участь у Formula D, потребує спонсорів, для покриття власних витрат. На жаль, не так багато багатих меценатів, які бажають допомогти гонщикам-аматорам. Так що ми все робимо що можемо, заощаджуючи та приймаючи допомогу друзів, сім’ї та кількох спонсорів, яких вдається знайти.

Є одна група, з якої прийшли всі ми, і це ви: ті, хто відчуває пристрасть до автомобілів, автоспорту та дрифтингу. Ті, хто тренується, прагне досягати перемог у Formula D Pro Am і Pro, беруть участь у заходах, дивляться відео, і врешті-решт це ті, хто роблять цей спорт таким, який він є. Серед тих, хто не займається дрифтингом особисто, це ті, хто відвідують заходи, щоб насолодитися видовищем, яке дарує дрифтинг. Тож команда NK Racing хоче дати вам голос. Ми хочемо бути спроможними заявити, що наш спонсор – це публіка.

Для сезону Formula D 2011 наша ціль зібрати 4000 $.

Це не так багато, ці кошти будуть витрачені на участь мене та моєї команди у гонках, що залишилися на Західному узбережжі. Заплановані заходи: Сіетл, Лас Вегас та Ірвіндейл. До того ж, як символ спонсора приватної команди, яка була досить успішною у 2010 році, всі, хто взяв участь у спонсорській програмі, будуть відзначені згідно з їхніми вкладами:

За вклад у розмірі 1$: згадка імені на сайті NKDrift.com
За вклад у розмірі 5$: наклейка NK Racing Sponsor – 2011
За вклад у розмірі 10$: шнурок NK Racing
За внесок у розмірі 40+$: відвідування гонки в Ірвіндейлі протягом усього вікенду (3 дні: четвер, п’ятниця, субота) як гість команди. Закордонні гості повинні попередньо узгодити усі деталі з командою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи

This site is registered on wpml.org as a development site.