Categories
Новини

Стань спонсором команди Formula D

Микола Константинов закликає всіх фанатів дрифтингу підтримати його команду в новому сезоні. Для ознайомлення зі спонсорською пропозицією команди NK Racing читайте цей пост далі.

Як ми знаємо, будь-який пілот, який бере участь у Formula D, потребує спонсорів, для покриття власних витрат. На жаль, не так багато багатих меценатів, які бажають допомогти гонщикам-аматорам. Так що ми все робимо що можемо, заощаджуючи та приймаючи допомогу друзів, сім’ї та кількох спонсорів, яких вдається знайти.

Є одна група, з якої прийшли всі ми, і це ви: ті, хто відчуває пристрасть до автомобілів, автоспорту та дрифтингу. Ті, хто тренується, прагне досягати перемог у Formula D Pro Am і Pro, беруть участь у заходах, дивляться відео, і врешті-решт це ті, хто роблять цей спорт таким, який він є. Серед тих, хто не займається дрифтингом особисто, це ті, хто відвідують заходи, щоб насолодитися видовищем, яке дарує дрифтинг. Тож команда NK Racing хоче дати вам голос. Ми хочемо бути спроможними заявити, що наш спонсор – це публіка.

Для сезону Formula D 2011 наша ціль зібрати 4000 $.

Це не так багато, ці кошти будуть витрачені на участь мене та моєї команди у гонках, що залишилися на Західному узбережжі. Заплановані заходи: Сіетл, Лас Вегас та Ірвіндейл. До того ж, як символ спонсора приватної команди, яка була досить успішною у 2010 році, всі, хто взяв участь у спонсорській програмі, будуть відзначені згідно з їхніми вкладами:

За вклад у розмірі 1$: згадка імені на сайті NKDrift.com
За вклад у розмірі 5$: наклейка NK Racing Sponsor – 2011
За вклад у розмірі 10$: шнурок NK Racing
За внесок у розмірі 40+$: відвідування гонки в Ірвіндейлі протягом усього вікенду (3 дні: четвер, п’ятниця, субота) як гість команди. Закордонні гості повинні попередньо узгодити усі деталі з командою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Categories
Новости

Стань спонсором команды Formula D

Николай Константинов призывает всех фанатов дрифтинга поддержать его команду в новом сезоне. Для ознакомления со спонсорсом предложением команды NK Racing читайте этот пост далее.

Как мы знаем, любой пилот, участвующий в Formula D нуждается в спонсорах, для покрытия собственных расходов. К сожалению, не так много богатых меценатов, желающих помочь гонщикам-любителям. Так что мы все делаем что можем, экономя и принимая помощь друзей, семьи и нескольких спонсоров, которых удается найти.

Есть одна группа, из которой пришли все мы, и это вы: те, кто испытывает страсть к автомобилям, автоспорту и дрифтингу. Те, кто тренируется, стремится достигать побед в Formula D Pro Am и Pro, принимают участие в мероприятиях, смотрят видео, и в конце концов, это те, кто делают этот спорт таким, какой он есть. Среди тех, кто не занимается дрифтингом лично, это те, кто посещают мероприятия чтобы насладится зрелищем, которое дарит дрифтинг. Поэтому команда NK Racing хочет дать вам голос. Мы хотим быть способны заявить, что наш спонсор – это публика.

Для сезона Formula D 2011 наша цель собрать 4000$.

Это не так много, эти средства будут потрачены на участие меня и моей команды в оставшихся гонках на Западном побережье. Запланированные мероприятия: Сиэтл, Лас Вегас и Ирвиндейл. Вдобавок, в качестве символа спонсора частной команды, которая была довольно успешной в 2010 году, все, кто принял участие в спонсорской программе будут отмечены согласно их вкладам:

За вклад в размере 1$: упоминание имени на сайте NKDrift.com
За вклад в размере 5$: наклейка NK Racing Sponsor – 2011
За вклад в размере 10$: шнурок NK Racing
За вклад в размере 40+$: посещение гонки в Ирвиндейле на протяжении всего уикенда (3 дня: четверг, пятница, суббота) в качестве гостя команды. Зарубежные гости должны предварительно согласовать все детали с командой.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Последние записи