Categories
Новини

РЕЦЕПТ ІДЕАЛЬНОГО ДРИФТИНГУ!

Привіт дорогі домогосподарки! З вами Микита Шиков та ваша улюблена програма

«Дрифт гастроном.»

Кладіть ваші половники і каструлі на місце, витирайте руки об фартухи, беріть щоденники та ручки подаровані на 8 березня (все ж хоч раз отримували щоденники та ручки на 8 березня?) і записуйте рецепт найкрутіше просмаженого дрифту який був у Росії.
Так-так! Йтиметься саме про хорошу прожарку, так що якщо ви віддаєте перевагу вегетаріанському псевдо-дрифту взимку на передньому приводі або слабо тушковані покотушки в дощ із затиснутою педаллю гальма, то можете сміливо перемикати канал нам з вами не готувати разом! А з усіма рештою ми мабуть почнемо!


2 етап чемпіонату Росії з дрифту RDS

з його відмінними організаторами і суддями.
Краща в Росії стаціонарна траса «Нижегородське Кільце» з її цікавою конфігурацією, високими швидкостями, критою трибуною для глядачів і правильною інфраструктурою.

Майже 30 відморожених пілотів готових нафарширувати асфальт своєю гумою та машинами.
2500 тисяч голодних до видовища та дуже вдячних глядачів.
А також пакетик з пластиковими хомутами-стяжками, Георгій Степанян з коробкою OS Giken, Євгенія Хари його померлий диск зчеплення слід брати тільки в комплекті з Андрієм Пєсеговим та його померлою турбіною. Остерігайтеся некомплекту. Трохи пізніше ви зрозумієте чому.
Також нам підійде трохи продуктів «глибокої відморозки» з команди Імперія Зла і 2NR Works, рафінований, солодкий дріфт від Янини Алексєєвої і звичайно Євген Сатюков з висушеними нервами, немов помідори черрі на Сицилійському. br/>Я ще використовую один секретний інгредієнт-це команда підтримки Shick Crew і всі інші хлопці, які підтримують нас і створюють на «дрифт кухні» невимовну атмосферу. Але повірте цей продукт ви не дістанете і не купите не за якісь гроші тому забудьте про нього.

Сіль і перець використовуйте за смаком.

Почнемо з того, що ви готуєте свою машину і свої нерви і гасите це все на повільному, не пекучому травневому сонці, чекаючи заповітної дати … 20 травня. Саме 20 травня ви виїжджаєте у бік Нижнього Новгорода з однією єдиною метою-утопити його в емоціях глядачів та диму від покришок.
Погода має бути чудовою. Ви маєте це розуміти. Якщо погода вас підведе … взагалі краще не треба, тому подбайте про це заздалегідь і не важливо як.
Але це тільки підготовка до основної страви так що потихеньку переходитимемо до нього …

Зібравши всі вищевказані компоненти можете сміливо починати замішувати перший день який пройде у тренуваннях та кваліфікації.
Ось зараз діставайте Георгія Степаняна та його коробку OS Giken вартістю 130 тисяч рублів! Сміливо відправляйте його на трасу, адже вже на 3 колі він «розірве» свою коробку до дідька і вийде з боротьби. Страшно правда? Але в той день все було саме так! Якщо ви продовжите все робити так, як я кажу-то ви відразу побачите як кілька людей «перекип’ятять» свої машини і закінчать це все без моторів, коробок і з відірваними об відбійник колесами .
Але найголовніше що ви робите в перший день, будь ви хороший кулінар і слідуєте моєму рецепту, ви випадково забуваєте пакет з пластиковими хомутами-стяжками на своєму двигуні, коли виїжджаєте на кваліфікацію і на прогрівному колі він падає вам на випускний колектор і спалахує! Ви звичайно з шаленими очима його тушкуєте і берете тайм-аут на це, але судді дають вам лише одну спробу замість двох у самому кінці черги… Ви звичайно зараз на своїй кухні можете посміхатися і думати як це все смішно, але мені, коли я стояв і думав що спроба всього одна і недосвідчені пілоти виступаючі в кінці висипали весь пісок з узбіччя на трасу і вона стала слизькою як філе форелі, було явно не до сміху! Не знаю що б зробили ви, але я зібравши всю волю в кулак проїхав цю спробу, опинившись на ганебному 15 місці у кваліфікації.
Закінчимо цей складний день веселим парадом у місто Богородськ із морозивом та збитими вершками! За цей десерт спасибі Вані Іллешу, який між іншим здійснив гарний прорив по скиллу за цей етап і Вільяму, що задимив бернаутом це тихе містечко.

Отже настає 22 травня і ви із задоволенням спостерігаєте, що погода чудова, а глядачів так багато що вільних місць на трибунах не залишилося.

Всі так? Тоді ви робите все вірно.


Ось уже незабаром парад учасників і саме час дістати із запасів Євгена Харитонова та змусити його «порвати» зчеплення за 2 години до основних заїздів… Це було жахливо. Ми майже зневірилися, але на допомогу прийшла команда Tuning Factory і Андрій Песегов, які люб’язно надали свою машину з померлою турбіною нам як донора зчеплення.
Тепер зрозуміли чому я вище говорив про те, що їх треба брати разом? Так простіше!))
Наші механіки, за допомогою механіків команди 2NR Works зробили неможливе і за короткий час поміняли зчеплення Жені і він продовжив боротьбу в TOP16.

Tuning Factory

А ось перед подачею основної страви, рекомендую кинути в нього дрібку червоного чилійського перцю, і ви безперечно отримаєте найгостріші парні заїзди, а ваші гості бурю емоцій та щастя від цього «застілля»!

Євген Сатюков банально розгорнеться в ТОР16 не впоравшись з нервами … це сумно. 600 сильної Тойоті Супре складе вам компанію у фіналі і ви разом з ним показавши всім крутіший, як австралійський стейк з мармурової яловичини, дріфт займете найкраще місце за цим святковим столом!

Невелика порада наостанок.
Замість банального шампанського рекомендую приправити блюдо, що вийшло сорокаградусним віскі. Це зробить його смак ще більш насиченим та повним.

Дякуємо за цей рецепт усім учасникам, організаторам та особливо глядачам.
Та й ще дещо… ПРИЄМНОГО АППЕТИТУ!)

Автор тексту: Микита Шиков.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Последние записи