Головна

Клуб любителів українського дрифтингу

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ мастило?

Багато людей запитують, як правильно вибрати масло і насправді, все досить просто. Начебто необхідно відкрити інструкцію з експлуатації та переглянути рекомендації виробника, але звичайно є свої нюанси.

Чи справді потрібні такі зміни у правилах?

28 лютого на сайті SpeedHunters.com з’явилася стаття про зміни правил в Irish Amateur Drift Championship та British Drift Championship

ЧИ ПОТРІБНО ДОЛИВАТИ МАСТИЛО У МОТОР І ЯКИЙ ЙОГО РІВЕНЬ ПОВИНЕН БУТИ?

Сьогодні розповімо вам чи потрібно доливати мастило в мотор, який рівень масла має бути, як його перевірити і яке масло доливати. Чи потрібно доливати олію в двигун? Так потрібно.

Підсумки першого етапу РДС

Вітаю вас дорогі друзі,нещодавно, 5-6 травня на підмосковній трасі – Moscow Raceway, пройшов перший етап RDS 2017.

КЛУБ ЛЮБИТІВ ДРИФТУ

Drift.com.ua пропонує докладні новини, огляди, аналітичні матеріали та глобальні тенденції в автомобільній промисловості. Ресурс є найбільшим агентством новин з автомобільної промисловості в Україні, охоплюючи всі події та сегменти бізнесу, включаючи компоненти, виробників, політику, вторинний ринок, автомобільні технології тощо.

В даний час ми концентруємося на технологіях автономних транспортних засобів, міської та загальної мобільності, передових двигунах, виробництві еко-автомобілів та майбутньому вантажних автомобілів, але з розвитком мобільності розвиватиметься і новини про цю індустрію.

Останні новини дрифту: