Дрифт – не спорт!!!

– Привіт, Шик!) Ну, поговоримо?

Шик – Йоу Східно Європейська дріфт-лікарня! Давненько не спілкувалися і я майже за вами скучив)))

– Як що так сталося, що після стількох сезонів стосунків з твоєю альтезою ти її продав?

Загалом з Алтезою ми попрощалися, хоч це було дуже нелегко, з двох причин:

По-перше захотілося йди далі і зробити крутий проект на платформі LEXUS IS II  покоління, який стане єдиним в СНД! Ви ж знаєте що я завжди любив говорити що дріфт це не тільки спорт, але ще й шоу. інтерес не тільки своєю їздою, але і своїм виглядом і неординарністю платформи.Якби мені було потрібно тільки «зброя перемоги»-я б давно їздив на Сільвії і не парився з усіма цими лакшері седанами!))

LEXUS IS II покоління

По-друге: «Попсонізація» Алтези в Російському дріфтінгу перейшла вже всі розумні межі і продовжує збільшуватися! Я радий що люди вибирають її і вона страшенно крута! Але ця кількість мене ширяє розумієте? Стогнація і конформізм це не наш стиль!

– Ну, а як ти оціниш те, як вона відкатала свій «прощальний» сезон?

Шик – Сезон був справді важкий для всіх у т.ч. і для неї! Було багато «капризів»! Ми з нею горіли, рвали коробки і редуктора, спалювали зчеплення і підривали турбіни … але ж ми робили бекворди, ми вигравали, ми «стукали в двері» до суперників … інші поки цим тільки погрожують, а ми з нею просто робили. Взагалі я віддав її в хороші руки і сподіваюся у мене буде з собою носову хустку, щоб витерти собі соплі після того як її від мене заберуть.

– Лексус кажеш? Але нещодавно ти в бортовику написав про супр, чому? Що буде?

Шик – Так Лексус, про це я написав вище… але на жаль у зв’язку з форс-мажорними обставинами він дуже довго їхав і ми зрозуміли, що не встигнемо його зробити до сезону.

LEXUS IS II покоління

Сергія Глазков, головний інженер-механік запропонував варіант… ми подумали і віддали «під ніж» Супру нашого директора Романа Рязанова. Рома звичайно довго себе умовляв її віддати, але цілі команди важливіші. Хоча думаю йому досі сниться ночами невинна стокова Супра на якій він їде додому в променях вранішнього сонця.

Toyota supra

Коротше спочатку поїду на Супрі, а потім як доробимо Лексус на ньому. Зате буде дві тачки. Усюди треба шукати свої плюси!

– Ну з твоєю альтеззою вже все ясно. Але в команді їх у минулих сезонах було дві, як на рахунок Фенді?

Шик – Ну у Жені з тачкою проблем не було, більше того він нарешті поїхав на гідному моторі і весь сезон дубасив люто! Ми ще трохи її допрацюємо і все стане ще крутіше. Великий ризик був переводити весь склад на нові тачки. Женя повинен виїхати і всіх чпокнути поки я звикатиму до Супре і Лексусу! Хахаха!))

– Жень, які зміни торкнулися машини в міжсезоння?

Фенді – Так, але не такі значні як у хлопців. Зможу похвалитися абсолютно новою підвіскою. Мотор перетрусимо і в дорогу)

– Ну, а ти взагалі задоволений своїми результатами в минулому сезоні?

Фенді – Задоволений, що катався практично весь сезон без поломок. Результатів завжди звичайно хочеться вище)

– Що плануєш на сезон 2012?

Фенді – Планую разом із бригадою захопити російську дріфт сцену)

– Чи почуваєшся ти як другим пілотом у команді? Між тобою та шиком є конкуренція?

Фенді – Ні, але його кількість дівчаток вконтакті змушує позаздрити)) У двох словах у тандемі ми дубасимо без пощади один до одного, у тренувальному процесі мені є чому повчитися у Шика.

– Нещодавно всю дріфт-тусу сколихнула новина про те, що ряди ТС поповнило ще два самураї з колишньої команди Драгтаймс – Сатюков і Степанян, як так вийшло? Адже вони й окремо від вас добилися чимало все-таки чемпіон і віце-чемпіон 2010-го в РДС. Шик, давай просвіти вже що і як)

Шик – Насправді я не хотів!Просто Гоша та Женя Сатюков приповзли на колінах до нас у сервіс і почали благати взяти їх.Ми відмовилися і відрізавши плоскогубцями Гоше палець для веселощів-годували його канарці.Жарт! )

Насправді ми ще у середині 2011 року стали тими. Підтримкою команди «Драгтаймс» і так вийшло, що почали скрізь їздити і стояти під одним наметом.

Потім контракт у хлопців закінчився і ми вирішили спробувати виступати всім разом під одним прапором Team TS Power. Хлопці круті. Близькі нам за духом і стилем. Ми можемо зробити красиву історію. зраділи подібному розкладу.

-Фенді, як думаєш, це зміцнить вашу команду і збільшить ваші шанси в командному заліку? як ти взагалі поставився до «новачків»?)

Фенді – Жендоса та Гошана не можу назвати новачками, знайомі досить давно і думаю ми зуміємо зварити що-небудь слушне наступного літа)

– «Новачок Женя» ,в 2010 році ти всім запам’ятався своїм шаленим пікапчиком ,але в 11′ тобі довелося від нього відмовитися через регламент і стати сливоводом ,але результати не ті- далеко не перше місце в заліку,як думаєш ЧОМУ?

Сатюков – Винній усьому відсутність тренувань, я навіть на комп’ютері в нід фо СНІД не шпилив) не кажучи вже про виїзди на сливі. У 2010 році я відкотив 14 заходів і щоночі по місту, а в 2011-му всього 8 івентів і на цьому літо закінчилося! На 2012 рік написав календар майже щотижня) хочу відірватися за довгу зиму і минулий рік))

– Ти як, задоволений собою і машиною в минулому сезоні?

Сатюков – собою? Так я взагалі красень, ну зріст не 185 і вага не 60 покладені мені кілограм а взагалі я класний)) звичайно задоволений) що я невдаха чи)

Тачка зібрана була відмінно, все за накатаною, ніяких винаходів, все нове і гарної якості, тому поводилася як скажена))) але я так і не зміг її приборкати як належить. Слива вийшла майже на 200 кілограмів важчою за пікап, тому і не звична, ну (праве кермо) походу не для мене.. А так, це готовий інструмент, який відмінно працює.

– Всі бачили, як ти мало не з бубном і танцями продавав свою сливу, що буде замість неї?

– Насправді я не особливо шаманив біля вогнища, просто поставив нормальну ціну і чекав. Такі тачки не швидко продаються, в силу обмеженої кількості божевільних, готових купити корч).

У місце її вирішив відійти від канонів дрифту, японії та турбо справ. Тепер знову ліве кермо, маленька вага та відмінний інженеринг підвіски. Тепер у мене BMW M3 і вона вже рветься відкрити свої шість дірок)) і закричати як бензопила на восьми тисячах обертів)))

– БМВ? як ти до такого докотився?)) Зі справжніх японських легенд на європейця, що скажеш у своє виправдання?

Сатюков – Вот я и говорю, что японские тачки созданы для дрифта, это доказывает нам япония. Американские тачки тоже созданы для дрифта, и это доказывают штаты. Ну а в европе рулят бэмки. Поэтому что бы ты не выбрал, главное правильно приготовить бульён)) в этом моя бэмка не преуспела) к тому же малый вес, атмосферный мотор, левый руль) уж очень хотелось попробовать. Да и придумали мы это еще летом. Поэтому сейчас просто ждем сезона, а не бегаем в поисках той или иной детали.

– Які цілі на сезон?

Сатюков – Впіймати хвилю! Кураж який був у 2010м. Отримати задоволення! Катати по кайфу! Ось найголовніше) Безумовно хочеться і порадувати рідних подіумами і чашками) думаю як у всіх) головне провести сезон насичено! Щоб після кожного івента виколупувати чорні козявки з носа, а не бруд з-під нігтів) Відвідати якнайбільше, прокотитися з усіма парами, нагадати про себе))) обов’язково хочу відвідати, як глядач етап РДС Південь, Схід, Північ. Просто зганяти подивитися) поспілкуватися з народом, підкреслити щось для себе)

– Гоша, ну млинець, після такого яскравого сезону в 2010, знебашеного відео з Сатюковим про Москоу дріфт і тогу по криму, в 2011 таке відчуття що машина просто не їхала, як так?

Russian Drift Series

Сезон 2011 дав мені гарний урок, як робити не треба! 12 зламаних коробок, 3 рази міняні турбіни, 2 рази вали, 2 рази приводу, 3 рази зчеплення, 3 рази головна пара та 7 разів переналаштування авто! Величезна кількість рублів у трубу … Як мій товариш сказав: Братан, вже після третьої коробки, кожен би опустив руки. » але ми боролися і в результаті 4-е місце за підсумками сезону Russian Drift Series

– Думаю вже багато хто бачив твою задоволену либу на тлі нового двигуна, розповій усім офіційно і точно – що це і як це? і чи ти намагатимешся ще збільшити табун під капотом?

Степанян – Тепер сезон 2012, і я вирішив повністю змінити концепцію автомобіля, зробити так, щоб було достатньо моменту в якомога ширшому діапазоні обертів. У нас дрифтерів це основа, то чим ти воюєш у парних заїздах, коли немає часу розкручувати, ти маєш ефективно розганятися з місця і коли після перекладки ти лівим переднім колесом майже у двері суперника, не відпустити його, натиснути на газ та під’їхати ще ближче !

– Ти ще один зрадник Японії, американське серце, чому саме воно?

Степанян – Мотор LS376/480 (LS3 + вал) 6.2л, 480лс 650Нм у стоку.

Мотор LS376/480 6.2л 480 л.с.

Основна причина вибору – це алюмінієвий короткий блок, вага сухого мотора 231кг (проти 180кг на SR20DET) та жодного навісного на морді!
Коробка перебрана Т56 (стік повинен тримати 700Нм моменту, обіцяє GM!

– До речі ,Жень, Гош, які враження від нової команди?)як ви взагалі зважилися на це?

Степанян – Ми давно дружимо з Микитою та Женею, багато спілкуємося, хлопці бачили що сезон 2011 для нас був важким і запропонували свою допомогу спочатку у вигляді тих. підтримки, а потім вже просто запросили до команди!

Сатюков – По суті, ми і тусувалися з ними весь час, рому постійно і так допомагав нам і наметами, і сервісом і технікою) просто зараз це стало офіційно) ну і відповідно разом ми сильніші) мені дуже подобається ця ідея, круто коли все красиво, організовано та добре злагоджено. Коли кожен відповідає за своє, коли 4 машини одного кольору викочуються на парад) це ж шалено круто)

– Ну і кілька запитань як до команди: чи плануються поїздки за межі Росії, якщо так, то куди і на які заходи?

Степанян – Так! Руслан джан ))) я дуже хочу потрапити до Одеси! Я зроблю все можливе щоб поїхати, але наш сезон є дуже щільний у цьому році, тому немає впевненості! Також плануємо відвідати FXOpen і один зарубіжний івент, який поки що не відомо!

Сатюков – я уже говорил, что планирую провести сезон как можно плотнее, и надеюсь вырваться на ЕЕДС пару раз, а так в основном россия, получается довольно тяжелый график ивентов. Будем стараться ехать полным составом при каждой возможности.

-Шик, ти Одесу вже третій рік годуєш сніданками про камбек, обґрунтуй одеситам все «в обличчя»:)

Шик – Хочете правду в обличчя? Слухайте:

Моя маленька сусідка запитала мене: Звідки беруться діти?

Я починаю розповідати: «От дядько і тітка познайомилися наприклад в Одесі, покохали один одного! Усередині у тітки є яйцеклітина, а всередині у дядька-насіння.

Сусідка запитує: «А як насіння дядька потрапляє в тітку? Він що, пише на неї?»

Я говорю(згадуючи Одесу): «Іноді й писає. Але це на 35 доларів дорожче»

Ось як я міг після цього не накопичивши мінімум 70 доларів поїхати до Одеси?)))

Гаразд це жарт, але в ній є мораль! Знаєте яка? Їхати в Одесу потрібні гроші, яких на жаль не знайшлося в належній кількості. Я дуже хочу до вас! Чесно! Клянуся печінкою Сатюкова!

– Як вирішите питання з регламентом РДС, він дозволяє лише трьох пілотів

Шик –  Будемо кидати жереб!) Насправді це питання вторинне. Будемо вирішувати в міру готовності машин і психологічного настрою пілотів. У нас всі хлопці валять! Нехай керівництво команди думає про стратегію.

– Чи буде командна атрибутика, сувеніри та інше фанське приладдя?

Шик – Обов’язково! У нас вже готові крутацькі флешки у вигляді зайців! А зараз ми ведемо переговори з одним Інтернет-магазином, який може стати нашим партнером у цьому питанні! все це буде! І сподіваюся нашим шанувальникам сподобається!

– Чи готовий новий дизайн поклейки, тому що з кожним роком ви дивуєте всіх своїми шикарними дизайнами

Сатюков – Це думаю питання до шику ) він відповідає нехай)

Я відповідальний за дизайн комбезів) так що якщо побачите нас без нашивок із зайцями, то можете мені пред’явити))) сьогодні повинні показати картинку зразкового макета) подивимося)

Шик – Дизайн у процесі!Буде круто,креативно,салатово…і помнож на чотири!

Не переключайтесь!;)

Автор: Владислав [WARFULLY] Усік . Руслан Phantom.

Редактор:  Руслан Phantom . Владислав [WARFULLY] Усик .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *